Warsztaty i koncert z Aguedą Saavedra 4-5 Stycznia 2020

  Águeda Saavedra

Bilety na koncert

kup bilet

Tancerka flamenco, która na długo pozostaje w pamięci widzów. Jej taniec charakteryzują:  emocje, energia, zmysłowość, kobiecość i prawda przekazu – w  każdym ruchu,  wystukiwanym rytmie i ekspresji ciała.

video

Urodziła się w Nerja (Málaga) w 1995r, swoją edukację taneczną rozwinęła w Conservatorio Profesional de Danza w Maladze oraz w  Conservatorio “Carmen Amaya”.

W roku 2010 brała udział w spektaklu ‘REW” „Proyecto GR”, pod dyrekcją Manuela Liñán i Daniela Doña.

W 2013 r, wystąpiła w spektaklu DUENDE, stworzonym specjalnie dla Generalife, (Alambra w Grenadzie) pod dyrekcją Raula Comba i do choreografii Manuela Liñan, i Fuensanta la Moneta. Aktualnie współpracuje z zespołem Manuela Liñán, i tańczy w spektaklu pt: “NOMADA”, jest również solistką w spektaklu “Entrar al Juego” Marco Flores. Współpracuje także z Jesusem Carmona, w spektaklu „Impetu’s”, oraz tancerzem z Adrianem Santana, w spektaklu SIMBIOSIS, który był bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i otrzymał znakomite recenzje krytyków podczas ostatniego festiwalu w Albuquerque (USA) .

Oraz na VIII Festiwalu Arte Flamenco we Wrocławiu w 2019 r.

Agueda Saavedra – gościnnie występuje w wielu tablao flamenco w Hiszpanii, jest laureatką nagrody w konkursie Tablao Villa Rosa w 2013r.

Skład zespołu

śpiew: Antonio Luque Cortes

gitara – Francisco Vinuesa

WARSZTATY FLAMENCO

sobota- niedziela

4- 5 stycznia 2020

film

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *